جدیداً تو خیابون که راه می‌رم

جدیداً تو خیابون که راه می‌رم به زوج‌های جوون نگاه میکنم! اول یه نگاه به دختره، اگه قیافه و تیپش به من می‌خورد، یعنی قیافه‌ش نسبتاً خوب بود و آرایش جلف نداشت و لباس ساده ولی خوشگل و باسلیقه‌ای تنش بود، اون‌وقت پسره رو نگاه می‌کنم! از مدل مو گرفته تا ریش و رنگ و طرح لباس و کفش و کلاه!

/ 4 نظر / 12 بازدید
مهره

هه هه! من و پیچ اغلب اوقات ست میپوشیم....مگر اینکه یکیمون چیزی نداشته باشه با مال اون یکی ست کنه... عکس العمل آدم ها هم جالبه...نگامون میکنن....یه بار توی تابستون من یه مانتوی صورتی خوشگل!!! تنم بود و پیچ یه تی شرت صورتی کمرنگ با شلوار لی هردومون! بعد یه خانواده ای رو دیدیم که یه دختر دو سه ساله داشتن که سارافون صورتی تنش بود...خوردنی بود! به پیچ گفتم برو یه دقیقه بگیرش تا عکس بگیریم باهاش...خجالت کشید و نرفت! نمیدونم چرا این خاطرات لوس رو برات نوشتم!

پرتال تبلت ايران

با سلام خدمت شما دوست عزيز من و چند تن از دوستان شما يک سايت با موضوع تبلت ها راه اندازي کرده ايم و در انجمن هاي تخصصي سايت به بررسي اخبار ،اينترنت و تکنولوژي در پيرامون تبلت ها و گوشي هاي هوشمند و برنامه نويسي و دانلود برنامه هاي مرتبط با اين گوشي ها پرداخته ايم. با توجه به فعاليت خوبي که شما در اينترنت داريد، خواستم تا از شما دعوت کنم که به جمع ما بپيونديد همچنين ما نيز برنامه هايي براي قدردارني از کاربران فعال به صورت هفتگي و ماهانه در نظر گرفته ايم که به نوعي جبران زحمت هاي بي پايان دوستان باشد پيشنهاد مي کنم يک بار به سايت ما سر بزنيد و در خبر نامه و تالار گفتگو عضو بشيد تا از جديدترين مطالب سايت مطلع شويد اميد وار هستم فعاليت خوبي با هم داشته باشيم. لينك سايت www.TabletIR.com لينك انجمن ها http://forum.tabletir.com مي توانيد سوال هاي خودتون رو هم از طريق ايميل يا ياهو با بنده در ميان بگذاريئ Admin@TabletIR.com

وفا

منم خیلی وقته نگاه میکنم.....و نمیدونم چرا نصیب ما نمیشه.... شما فکر میکنی دیر شده واسه من؟؟....